Arda Mühendislik

ŞİRKET PROFİLİ -   Kalite politikamız: Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde belirleyerek, buna uygun kalitede  hizmet vermek. Teknik destek ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak. Tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği ve güven içinde verimliliğimizi artırmak. Ekip ruhu anlayışını şirket kültürümüzün temeli olarak görmek. Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil yenilenen, geliştirilen bir hedef olarak görmek. Kaliteyi şirket geleceğinin güvencesi olarak görmek ve firmanın en değerli kaynağını insan olarak kabul etmek.


-   Şirket kültürümüz: Değişime ve gelişime açık olan, doğru işi yapan, sorgulayan ve yönlendiren, güven veren, destekleyici ve paylaşımcı, sahiplenen ve özverili, profesyonel ekip çalışmasına inanan örnek bir yapı olmak.


-   Hedeflerimiz: Arda Mühendislik, Arda Grup markası altında mühendislik hizmetlerini ve taahhüt faaliyetlerini Türkiye ve uluslararası platformda gerçekleritiren örnek firma haline getirmeyi hedeflemektedir. Bunun için teknolojik altyapısı, dinamik çalışan personeli, sürekli aktif denetim mekanizmaları; çalışanların uyumu ve çağın gereksinimleri sürekli olarak takip edilmekte ve firmamızda uygulanmkatadır.


-   İlkelerimiz: Ülke sanayisine kaliteli hizmeti sunabilmeyi ve sektörüne önder olabilmeyi, personelini sürekli dinamik tutabilmeyi ve mutluluğunu sağlayabilmeyi, Ulusal ve uluslararası alanda aranan bir marka olmayı, yaptığı projelerde en kaliteliyi, en uygun koşullarda ve tam zamanında gerçekleştirmeyi taahhüt etmeyi kendisine ilke edinmiştir.